15.6.2024 Oulu ENLY Pirjo Aaltonen (1+4) 18+27
UROSPENNUT 5-7kk
Yavanna’s Kuka Muu Muka POIS
UROSPENNUT 7-9kk
Song Shi San Liu Shi Er PEK 1 KP VSP-PENTU
NARTTUPENNUT 5-7kk
Chanelle Lietuvos Liutas PPEK 1 KP ROP-PENTU
Lähdesuon Tupasvilla PPEK 3
Tuppukylän Vanamo PPEK 2 KP
NARTTUPENNUT 7-9kk
Song Shi San Liu Shi Si PEK 1 KP
Vuorenvarman Lottopallo POIS
UROKSET
Junioriluokka
Tiananmen’s Larger Than Life JUN ERI JUK 1 SA VSP-JUN
Undercover Lover Shen Te Chows JUN ERI JUK 2
Yavanna’s Naurava Kulkuri POIS
Nuortenluokka
Chow-Magic You And Yourself NUO ERI NUK 1 SA PU 1 VSP
Song Shi Er Wu Shi Yi NUO H
Avoinluokka
Chow-Magic Xcellent Xargazzo AVO ERI AVK 3
Pyöreän Talon Åh-La-Laa Åke AVO EH AVK 4
Tuppukylän Timon AVO ERI AVK 2
Yavanna’s Timantit On Ikuisia AVO ERI AVK 1 SA PU 2 SERT MVA
Valioluokka
Chow-Magic Snow Storm VAL ERI VAK 1 SA PU 4
Chow-Magic Xtravagant Xiao VAL ERI
Forsure Hercule Poirot VAL ERI VAK 2 SA
Song Shi Er Er Shi Er VAL ERI
Song Shi San Er Shi Si VAL ERI VAK 3 SA
Song Shi San San VAL ERI VAK 4 SA
Tiananmen’s Here Comes Trouble VAL ERI
Veteraaniluokka
Conneseur’s X-Tra Allt VET ERI VEK 1 SA PU 3 VSP-VET
Mei Hung Iling San VET ERI VEK 2 SA VET-SERT
Mei Hung Laiwu Yi Yi VET EH VEK 3
NARTUT
Junioriluokka
Hjelme Girl On Fire JUN ERI JUK 1 SA PN 2 ROP-JUN
Lähdesuon Talvenlumo POIS
Panda-Zulu-Guru Roxy JUN ERI JUK 2 SA VARA-SERT JUN-SERT
Pilvikummun Smile To The Moon And Back JUN EH JUK 3
Yavanna’s Oot Voimani Mun POIS
Nuortenluokka
Long Feng Penny NUO ERI NUK 2 SA
Long Feng Shuri NUO ERI NUK 1 SA
Peikkotytön Aurora NUO ERI NUK 3
Avoinluokka
Darling Celly’s Scepter’d Isle AVO ERI AVK 4
Leijonaharjan Joyful Frida Adelina AVO EH
Long Feng Bernadette Rostenkowski AVO ERI AVK 2 SA
Mei Hung Ordos AVO EH
Nallelaakson Valma AVO EH
Pyöreän Talon Öinen Överstinna AVO ERI AVK 1 SA SERT
Song Shi Er Shi Wu AVO ERI AVK 3
Song Shi San Er Shi San AVO ERI
Tiananmen’s Double Trouble AVO ERI
Ulpukan Onnekas Miisa POIS
Valioluokka
Leijonaharjan Chanel O-Ren Rizzoli VAL ERI VAK 4 SA
Long Feng Mme Smidefix VAL ERI VAK 3 SA
Long Feng Storm VAL ERI
Mindizan Dangao VAL ERI VAK 1 SA PN 1 ROP
Tiananmen’s Smile Jamaica VAL ERI VAK 2 SA PN 4
Veteraaniluokka
Aspsjöns Goldie VET ERI
Chow-Magic Pretty Pocahontas VET ERI VEK 2 SA
Flameborough Ebony Ezmina VET ERI VEK 1 SA PN 3 ROP-VET
Forsure Daydream Believer POIS
Mei Hung Lijiang Yi Si VET ERI
Parmelia Aika Lystikäs VET ERI VEK 4
Riihikallion Pinjansiemen VET EH
Tuliketun Talventyttö Walona VET ERI VEK 3 SA
SOHVA CHAMPION
1. Rosmariinin Neiti Näpsä
2. Vuorenvarman Naapurikyylä
3. Commitment’s Born Wild
4. Ulpukan Onnekas Miisa
PARIKILPAILU
KASVATTAJARYHMÄ
Chow-Magic KASV 1 KP ROP-KASV
Long Feng KASV 3 KP
Mei Hung KASV 4 KP
Tiananmen’s KASV 2 KP
ERIKOISPALKINNOT