blank

  

 blank

Kotimaassa 2020 järjestettävät näyttelyt 

 

Ennen näyttelyä paikan nimeä klikkaamalla pääset näyttelyn järjestäjän sivuille. Emme vastaa tietoihin myöhemmin tulleista muutoksista (ilmoittautumispäivät, tuomarimuutokset ym...) Tiedot kannattaa tarkistaa näyttelyiden virallisilta sivuila! Näyttelyn jälkeen paikan nimeä klikkaamalla pääsen näyttelyn tuloksiin (mikäli tulokset on webmasterille ilmoitettu).  Tuloksia ja kuvia voi lähettää osoitteeseen webmaster.ccy(a)gmail.com
 

 = Tulosten yhteydessä on julkaistu kuva/kuvia.

 

Aika

Näyttely 

Tuomari 

Viim.il./kuvia 

12.1.2020

Kajaani KV 

Juha Putkonen 

26.1.2020

Turku KV 

Markku Mähönen 
varalla Leif Ragnar Hjorth, Norja

 

2.2.2020 

Parkano RN 

Pirjo Aaltonen 

 

23.2.2020

Jämijärvi RN 

Harto Stockmari
varalla Tuula Savolainen 

27.1.2020

7.3.2020 

Seinäjoki RN 

Anneli Pukkila
varalla Hannu Talvi

10.2.2020
13.2.2020

22.3.2020 

Jyväskylä RN 

Tapio Kakko
varalla Harto Stockmari 

24.2.2020
2.3.2020

29.3.2020 

Lahti KV 

Saija Juutilainen
varalla John R. Walsh, Irlanti

31.1.2020
27.2.2020
1.3.2020

28.3.2020 

Joesuu RN 

Tuula Savolainen 

26.2.2020

11.4.2020 

Imatra KR  

Reino Korpela 

16.3.2020
22.3.2020

11.4.2020 

Seinäjoki RN 

Jetta Tschokkinen 

11.3.2020
22.3.2020

12.4.2020 

Imatra KR

Birte Scheel, Tanska 

16.3.2020
22.3.2020

18.4.2020 

Vaasa KV 

Beatrix Märki Casanova, Sveitsi
varalla Zaza Omarov, Georgia

17.2.2020
16.3.2020
23.3.2020

18.4.2020 

Laitila RN 

Goran Gladic
varalla Esa Ruotsalainen 

20.3.2020
27.3.2020

18.4.2020 

Polvijärvi RN 

Mari Lackman
varalla Markku Kipinä 

19.3.2020
23.3.2020

25.4.2020 

Sodankylä RN 

Markku Kipinä 

30.3.2020 

26.4.2020 

Kouvola RN 

Pirjo Aaltonen 

27.3.2020 

1.5.2020 

Lahti RN 

Maria Weafer, Irlanti
varalla Kirsi Honkanen 

5.4.2020
8.4.2020

2.5.2020 

Tampere NORD 

Hilkka Salohalla 

29.2.2020
31.3.2020
7.4.2020

2.5.2020 

Haapavesi RN

 

 

2.5.2020 

Koski tl RN 

Reino Korpela 

9.4.2020

3.5.2020 

Tampere KV 

Rafael Garcia Parrando, Espanja 

29.2.2020
31.3.2020
7.4.2020

3.5.2020 

Oulu RN 

Markku Kipinä
varalla Irina Poletaeva 

6.4.2020

9.5.2020 

Oulu NORD 

Vladimir Mihaljcic, Serbia 

2.3.2020
30.3.2020
20.4.2020

9.5.2020 

Loviisa RN 

Leni Finne
varalla Hannele Jokisilta 

8.4.2020

9.5.2020 

Rantasalmi RN 

 

 

9.5.2020 

Sastamala RN 

Kirsi Honkanen
varalla Irina Poletaeva 

5.4.2020
12.4.2020

16.5.2020 

Helsinki KV 

 

16.3.2020
6.4.2020
17.4.2020

17.5.2020 

Rauma KR 

Christine Watson, Kypros
varalla Eva Liljekvist Borg, Ruotsi

18.3.2020
15.4.2020
20.4.2020

16.5.2020

Oulainen RN 

Anneli Pukkila 

1.4.2020
27.4.2020

16.5.2020 

Parikkala RN 

Paula Rekiranta
varalla Tanya Ahlman-Stockmari

15.4.2020
22.4.2020

16.5.2020 

Ruovesi RN 

Tuula Savolainen 
varalla Pekka Teini

3.4.2020
24.4.2020
4.5.2020

21.5.2020 

Mikkeli RN 

Perttu Ståhlberg 

26.4.2020
30.4.2020

23.5.2020 

Kontiolahti KV 

Tapio Eerola 

21.4.2020
27.4.2020

23.5.2020 

Hyvinkää NORD 

Esa Ruotsalainen
varalla Harto Stockmari 

23.3.2020
20.4.2020
27.4.2020

23.5.2020 

Maalahti RN 

Mats Jonsson, Ruotsi 

22.4.2020
30.4.2020
8.5.2020

24.5.2020 

Kontiolahti NORD 

Sanja Vretenicic, Montenegro 

21.4.2020
27.4.2020

24.5.2020 

Keuruu RN 

Reino Korpela 

20.4.2020
3.5.2020
8.5.2020

31.5.2020 

Hamina KV 

Maija Lehtonen
Davor Javor, Kroatia

31.3.2020
30.4.2020
6.5.2020

7.6.2020 

Alavus KR 

Hanna-Riina Aho
varalla Esa Ruotsalainen 

24.4.2020
7.5.2020
12.5.2020

6.6.2020 

Hämeenlinna RN 

Marja Talvitie 
varalla Pirko Aaltonen

11.5.2020
15.5.2020

6.6.2020 

Mynämäki RN 

Kurt Nilsson, Ruotsi 

6.5.2020
13.5.2020

7.6.2020 

Puolanka RN 

 

 

7.6.2020 

Pöytyä RN 

 

 

13.6.2020 

Pöytyä KR 

 

 

13.6.2020 

Lieksa RN 

 

 

14.6.2020 

Kotka KR 

Svein Bjørnes, Tanska 
varalla Pirjo Aaltonen

11.5.2020
18.5.2020
25.5.2020

27.6.2020 

Pieksämäki KR 

Tuula-Maija Tammelin, Tanska 

24.5.2020
8.6.2020

27.6.2020 

Rovaniemi NORD 

John Muldoon, Irlanti 

ilm. myöh.

27.6.2020 

Sastamala RN 

 

 

28.6.2020 

Raasepori KR 

 

 

5.7.2020 

Forssa KR 

 

 

4.7.2020 

Oulu KV 

Angelika Kammerscheid-Lammers, Saksa
varalla Paavo Mattila

11.5.2020
8.6.2020 

4.7.2020 

Sauvo RN 

 

 

4.7.2020 

Tuusniemi RN 

Johnny Andersson, Ruotsi

31.5.2020
8.6.2020

11.7.2020 

Saarijärvi KR 

 

 

12.7.2020 

Kalajoki KV 

 

 

12.7.2020 

Joutsa RN 

 

 

18-19.7.2020 

Helsinki KR 

 

 

18-19.7.2020 

Mäntsälä KR 

 

 

18.7.2020 

Posio RN 

 

 

25.7.2020 

Mikkeli KR 

 

 

25.7.2020 

Kemi KV 

 

 

1.8.2020 

Helsinki ENLY 

 

 

1.8.2020 

Pori KV 

Harri Lehkonen 
varalla Tanya Ahlman-Stockmari

27.5.2020
24.6.2020
2.7.2020

1.8.2020 

Siikajoki RN 

Harto Stockmari
varalla Markku Mähönen 

31.5.2020
6.7.2020
15.7.2020

2.8.2020 

Isokyrö RN

Paavo Mattila 

2.7.2020
9.7.2020
19.7.2020

7.8.2020 

Kuopio KR 

Freddie Klindrup, Tanska 

14.6.2020
5.7.2020
12.7.2020

8.8.2020 

Kuopio NORD 

Vytautas Baranauskas, Liettua 

14.6.2020 5.7.2020
12.7.2020

9.8.2020 

Kuopio KV 

Cristian Vantu, Romania 

14.6.2020 5.7.2020
12.7.2020

15-16.8.2020 

Raisio KR 

 

 

15.8.2020 

Valkeakoski KR 

 

 

15.8.2020 

Kajaani RN 

 

 

15.8.2020 

Lappeenranta RN 

 

 

16.8.2020 

Kauhava RN 

Reino Korpela 

24.7.2020
30.7.2020

22.8.2020 

Kouvola KR 

 

 

23.8.2020 

Heinola KR 

 

 

29.8.2020 

Helsinki NORD 

 

 

29.8.2020 

Ruovesi RN 

 

 

30.8.2020 

Riihimäki KV 

 

 

5.9.2020 

Mikkeli RN 

 

 

5.9.2020 

Seinäjoki RN 

 

 

6.9.2020 

Joensuu RN 

 

 

12.9.2020 

Porvoo KR 

 

 

20.9.2020 

Hyvinkää RN 

 

 

27.9.2020 

Eckerö KV 

Matti Tuominen 

ilm. myöh.

26-27.9.2020 

Sastamala RN 

 

 

3.10.2020 

Hämeenlinna RN 

 

 

4.10.2020 

Hämeenlinna RN 

 

 

24.10.2020 

Seinäjoki KV 

 

 

7.11.2020 

Jyväskylä NORD 

 

 

8.11.2020 

Jyväskylä KV 

 

 

5.12.2020 

Helsinki NORD 

 

 

6.12.2020 

Helsinki KV 

 

 

 

© 2008  ChowChow ry - Trival Oy