blank

  

 blank

12.9.2015  Porvoo ENLY  Boo Lundström, Ruotsi (3+6) 29+27

 

 


ROP Freedom Fighter Lietuvos Liutas & VSP Flameborough Annebel

 

 

UROSPENNUT 7-9kk

 

Est Exclusive Smooth Gunvald

PEK 1 KP ROP-PENTU 

Flameborough Emperor Azzyz 

PEK 2 KP 

Tatam Onnen Lauri 

PEK 3

 

 

NARTTUPENNUT 5-7kk

 

Pyöreän Talon Quality Queen 

PEK 1 

 

 

NARTTUPENNUT 7-9kk 

 

Komainu's Babyblu 

PEK 2 KP 

Komainu's Blackberry 

PEK 4 

Chowtastic's Warrior Princes Xena 

PEK 1 KP VSP-PENTU 

Flameborough Ebony Eniza Bee 

PEK 3 KP 

Tatam Onnen Luminja 

PEK - 

 

 

 

 

UROKSET 

 

 

 

Junioriluokka 

 

Bon Jovi Europa Glokem 

JUN ERI JUK 3 

Flameborough Sanval Darbero 

JUN EH JUK 4 

Forsure Rolling Stone 

JUN ERI JUK 1 SA 

Nellwood's Komea Karhu 

JUN EVA 

Unbelievable Miracle dei Leoni Imperiali 

JUN ERI JUK 2 SA 

 

 

Nuorten luokka 

 

Forsure Desperado 

NUO EH NUK 3

Mei Hung Langfang Yi Er 

NUO ERI NUK 2

Nallelaakson Jörö 

NUO ERI NUK 1 SA

 

 

Avoin luokka 

 

Commitment's Ralph Lauren 

AVO ERI AVK 1 SA PU 2 SERT 

Eliksiirin Von Vartoo 

AVO ERI AVK 3 

Parmelia Aika Veijari 

AVO ERI AVK 2 SA 

Pyöreän Talon Hipsulin Heikki 

AVO H 

 

 

Valioluokka 

 

Flameborough Sanval Morfeus 

VAL ERI 

Freedom Fighter Lietuvos Liutas 

VAL ERI VAK 1 SA PU 1 ROP 

Have A Nice Day dei Leoni Imperiali 

VAL ERI VAK 3 SA 

Long Feng Captain Jack Sparrow 

POIS 

Mei Hung Iling San 

VAL ERI 

Miketilla Moon River 

VAL ERI SA

Mustikmaa Happy Teddybear 

VAL ERI

Parmelia Bohee-Mikko 

VAL ERI 

Parmelia Crown Prince 

VAL ERI 

Rappabacken Baishan 

VAL ERI VAK 2 SA PU 4 VASERT 

Tatam Emmin Erkko 

VAL ERI

Yönhaltijain Dernyn Mörri 

VAL ERI VAK 4 SA 

 

 

Veteraaniluokka 

 

Bei-Wei Fangchen 

VET ERI VEK 1 SA PU 3 VSP-VET 

Eliksiirin Hui Kun Huippu 

VET EH

Flameborough Mateo 

VET EH 

Kuus'vuoren Evans Blacklord 

VET ERI VEK 3 

Kuus'vuoren Gold Gasper Son 

VET ERI VEK 4 

Rantatuulen Öppö-Nalle 

VET ERI VEK 2 SA 

 

 

 

 

NARTUT 

 

 

 

Junioriluokka 

 

Chowtastic's Kevät-Tuuli 

JUN EH  

Flameborough Sanval Demelza 

JUN ERI JUK 4 

Forsure Red Rosette 

JUN ERI JUK 2 

Le-Pash Tiana 

JUN ERI 

Long Feng Alex Munday 

POIS 

Pyöreän Talon Toron Tähtityttö 

JUN ERI JUK 3 

Want To Have Your Heart dei Leoni Imperiali 

JUN ERI JUK 1 

Zimnyaya Vishnya Iz Uralskoy Legendy 

JUN EH 

 

 

Nuorten luokka 

 

Leijonaharjan Agnetha Iloxi 

NUO ERI NUK 2 

Riihikallion Pähkinä 

NUO ERI NUK 3 

Tuliketun Ookkonää Meripihka 

NUO ERI NUK 1 SA PN 2 SERT 

Tuliketun Ookkonää Tähtityttö 

NUO ERI NUK 4 

 

 

Avoin luokka 

 

Alma 

AVO ERI AVK 2 

Jansagin Lilja 

AVO ERI AVK 1 SA VASERT 

Parmelia Aika Kulta 

POIS 

Taru 

POIS 

Ulpukan Zsa Zsa Zsu 

AVO ERI AVK 3 

 

 

Valioluokka 

 

Flameborough Annebel 

VAL ERI VAK 1 SA PN 1 VSP 

Flameborough Sanval Mystica 

VAL ERI 

Parmelia Elämänlahja 

VAL ERI VAK 2 SA PN 3 

Parmelia Elämänriemu 

VAL ERI 

Pyöreän Talon Ihanainen Ida 

VAL ERI VAK 4 SA 

Pyöreän Talon Juhlava Josefiina 

VAL ERI 

Tatam Kesä Viima 

VAL ERI SA 

Vermisan Estrella 

VAL ERI VAK 3 SA PN 4 

Yönhaltijain Karadon Lumous 

VAL ERI SA 

 

 

Veteraaniluokka 

 

Bei-Wei Fu Ming Ling 

VET ERI VEK 1 SA ROP-VET 

Flameborough Meliora 

VET ERI VEK 3 SA 

Parmelia Grandezza 

VET ERI VEK 4 SA 

Pyöreän Talon Bjarnen Blackie 

VET ERI VEK 2 SA 

 

 

 

 

KASVATTAJALUOKKA 

 

kennel Flameborough

KASV 3 KP 

kennel Parmelia

KASV 2 KP 

kennel Pyöreän Talon

KASV 1 KP ROP-KASV 

 

 

 

 

JÄLKELÄISLUOKKA 

 

Hualing Maximus 

JÄLK 1 KP 

 

 

 

 

JUNIORI HANDLER 

 

 

 

9-13.v 

 

Anni Mujunen 

JH 3 

Peppi Oravainen 

JH 2 

Mea Sarjanen 

JH 1 

 

 

14-17.v 

 

Lotta Sirkesalo 

POIS 

 

 

 

 

LISÄKILPAILUT JA KIERTOPALKINNOT 

Mambon Mitali 

Freedom Fighter Lietuvos Liutas 

Maisan Ruusuke 

Parmelia Elämänlahja 

Iivarin pokaali 

Flameborough Mateo 

Mamman Pysti  

Parmelia Grandezza 

Näyttelyn vanhin 

Rantatuulen Öppö-Nalle 

Paras punainen chow 

Freedom Fighter Lietuvos Liutas 

Paras musta chow 

Flameborough Annebel 

Paras sininen chow 

Pyöreän Talon Ihanainen Ida 

Paras fawn chow 

Zimnyaya Vishnya Iz Uralskoy Legendy 

Paras kerma chow 

Rabbabacken Baishan 

Paras lyhytkarvainen chow 

Parmelia Elämänlahja 

VSP lyhytkarvainen 

Commitment's Ralph Lauren 

Paras tuonti 

Freedom Fighter Lietuvos Liutas 

Paras kotimainen  

Flameborough Annebel 

Kaunein turisti chowi 

 

 

 

 

Lisää kuvia erikoisnäyttelyyn osallistuneista choweista löytyy täältä
Yllä linkitetyssä kansiossa olevien kuvien jakaminen ilman kuvaajan nimeä on ehdottomasti kielletty!



ROP-PENTU Est Exclusive Smooth Gunvald
VSP-PENTU 
Chowtastic's Warrior Princes Xena

 

 


ROP-VET Bei-Wei Fu Ming Ling &VSP-VET Bei-Wei Fangchen

 

 


PU2 Commitment's Ralph Lauren


PN2 Tuliketun Ookkonää Meripihka

 

 


PU3 & VSP-VET Bei-Wei Fangchen


PN3 Parmelia Elämänlahja

 

 


PU4 Rappabacken Baishan


PN4 Vermisan Estrella

 

 


KASV 1 KP ROP-KASVATTAJA kennel Pyöreän Talon

 

 


KASV 2 KP kennel Parmelia

 

 


KASV 3 KP kennel Flameborough

 

 

 

 

 

© 2008  ChowChow ry - Trival Oy